Як правильно розпорядитися своїм паєм разом із VOLODAR


Вас вітає команда земельної агенції Volodar!
Якщо ви прийшли на нашу сторінку, то, вочевидь, хочете дізнатися, як правильно оформити земельну ділянку, вигідно здати її в оренду чи продати. Ласкаво просимо, бо саме наша команда гарантовано допоможе вам у цьому!

Volodar — унікальна земельна агенція, яка допоможе власникам землі чи їхнім спадкоємцям грамотно й правильно оформити, здати в оренду, оцінити чи продати пай.


Навіщо вам Volodar?

 

Ми дамо вам усі необхідні знання та інструкції, які допоможуть розібратися в усіх «підводних каменях» земельних питань

 

Ми навчимо вас отримувати хороший пасивний дохід від своєї землі

 

Ми покажемо, скільки насправді коштує ваш пай

 

Ми підберемо вигідного для вас і вашої землі орендаря або покупця

 

Ми допоможемо вам стати грамотним і обізнаним власником землі, а отже, ризик бути ошуканим наблизиться до нуля

 

Ми підкажемо, як ви можете захистити свої права на землю та її правильне використання

 

Ми пояснимо, як оформити всі необхідні документи


Ми зорієнтуємо вас, як правильно продовжити чи укласти договір із агрофірмою

Чому варто працювати із експертами Volodar: поради для початківців

Через те, що до 2020 року в Україні діяла заборона на продаж сільгоспземлі, власники паїв не могли повною мірою нею розпоряджатися. Часто вони були вимушені за безцінь здавати пай в оренду якомусь місцевому підприємцю, адже серед орендарів не було конкуренції, і ніхто не міг запропонувати кращу ціну.

Насправді кожен власник землі має повне право віддавати її в користування тому, хто запропонує найбільш вигідні умови та орендну плату. Або ж продати за найвищу ціну.

Тепер експерти агенції Volodar допоможуть вам знайти таку агрофірму, яка візьме в оренду пай на вигідних умовах або викладе хорошу суму грошей за вашу земельну ділянку. 

З нашою допомогою ви оберете кращі господарства для обробки вашої землі і зможете отримувати стабільний щорічний дохід або успішно продати пай без зайвого клопоту.

Раніше у багатьох пайовиків, особливо із сільської місцевості, не було ані часу, ані можливості розбиратися з усіма нюансами в документах. Тому вони покладалися на «розумних та досвідчених» спеціалістів у цьому питанні, які іноді могли ошукати довірливих людей.

Тож нерідко власники землі, не розбираючись, могли поставити підпис на договорах оренди з кабальними умовами на 49 років чи договорах емфітевзису на строк 200 чи 300 років.

В агенції Volodar вам розкажуть та пояснять усі плюси і мінуси будь-якої співпраці з потенційним орендарем або покупцем вашої ділянки.

Можна легко порахувати, скільки коштує машина, квартира чи будинок. Але скільки грошей насправді готовий дати реальний покупець саме за ваш пай?

Експерти Volodar допоможуть вам визначити реальну ціну вашого паю на підставі різних складових: розміщення, якості землі чи навіть з урахуванням того, скільки заплатили сусідові.

Вам у спадок дісталася земельна ділянка, але ви не знаєте, із чого почати її оформлення? Чи, може, вам або вашим родичам колись дали пай, але ви не маєте уявлення, які на нього треба документи, і де їх узяти?

Тоді вам гарантовано варто звернутися до земельної агенції Volodar — спеціалісти обов’язково допоможуть із оформленням документів про право власності на землю.

Філософія земельної агенції Volodar полягає в тому, щоб усі учасники ринку землі грали за єдиними і чесними правилами. Тому якщо в агрофірми завжди під рукою є купа своїх юристів і земельників, то у власника землі — експерти Volodar. 

Ми супроводимо всі ваші угоди по землі: договори оренди чи купівлі-продажу від початку переговорів до підписання та реєстрації всіх документів.

Більше того, ми готові контролювати виконання всіх домовленостей із земельними орендарями. Щоб гроші щорічно, вчасно і в повному обсязі приходили до вас на рахунок.

Якщо орендар не буде виконувати свої зобов'язання, то ми задіємо комплекс заходів для стягнення орендної плати в судовому та досудовому порядку від вашого імені.

Як ви зможете користуватися послугами Volodar

Коли ви вирішите скористатися послугами нашої земельної агенції Volodar, то ми офіційно укладемо угоду про співпрацю на термін.

Для повноцінної співпраці та представництва ваших інтересів нам можуть знадобитися такі документи:

  • Довіреність на представництво ваших інтересів, завірена в нотаріуса.

  • Ваша реальна присутність при укладанні угод.

  • Паспорт та ідентифікаційний код (ІПН).

Співпраця з Volodar дасть вам

Телефонні консультації

Доступ до інтернет-сервісу Volodar 24/7

Реальні зустрічі за потреби

Онлайн-сервіс Volodar

Ми створили зручний і простий сервіс Volodar в інтернеті для власників земельних ділянок, із якими співпрацюємо. 

Після реєстрації ви зможете переглядати всю інформацію з усіх пристроїв (комп'ютерів, ноутбуків, планшетів тощо) і з будь-якої точки світу при підключенні до всесвітньої мережі інтернет.

У системі Volodar ви зможете переглядати таку інформацію про свою земельну ділянку:

Орієнтовна вартість вашої земельної ділянки
Зміни у вартості землі
Орендар
Сума угоди чи розмір орендної плати
Умови і терміни виплат
Рух коштів при розрахунку за покупку землі чи виплаті орендної плати
Актуальні пропозиції щодо нових оголошень про оренду чи купівлю землі
Повне і зрозуміле пояснення про витрати на оформлення документів

Скільки вам обійдуться послуги Volodar


Наш інтерес у вашому успішному управлінні землею.

Свою комісію ми отримуємо в момент, коли орендар платить вам орендну плату.

Комісія складає 1% кожен раз під час виплати орендної плати за землю. Усі транзакції щодо виплати орендної плати за землю будуть відкриті для вас через нашу систему  Volodar .

Важливо:  ми не беремо бонуси з витрат при оформленні документів на володіння землею.

СТАТИ СПРАВЖНІМ ВОЛОДАРЕМ СВОЄЇ ЗЕМЛІ